<strong>Безпека криптовалют: захистіть свої монети та НФТ</strong>

Безпека криптовалют: захистіть свої монети та НФТ

  • by web-guru |
  • Comments off

Стрибки цін на криптовалюти – не єдиний спосіб втратити гроші. Вживіть заходів, щоб уникнути крадіжки ваших монет і НФТ. В умовах, коли ціни на криптовалюти знаходяться у вільному падінні, криптовалютні компанії звільняють тисячі працівників, а монети, які вважаються «стабільними», втрачають свою вартість, як ніколи важливо забезпечити безпеку вашого портфеля, що залишився.

До того ж вам завжди слід користуватися лише надійними криптовалютними біржами, такими як https://www.bybit.com/kk-KZ/

Шахраї у криптовалюті

Поточний крах криптовалют – не єдиний спосіб, за допомогою якого люди втрачають свої гроші. Зростає кількість шахрайств, які дають злодіям доступ до ваших рахунків та крипто активів. Зовсім недавно у Сета Гріна вкрали кілька NFT на суму понад 300 000 доларів, після того, як актор підключив свій криптогаманець до шахрайського сайту, що видавав себе за надійний проект NFT.

Захист криптовалют передбачає прийняття тих самих заходів, які ви використовуєте для захисту інших цифрових рахунків, наприклад, створення та використання надійних паролів. Однак криптовалютні рахунки мають унікальні характеристики, такі як спеціальні фрази, які потребують додаткового захисту. Крім того, у крипто індустрії досі відсутня нормативна база, необхідна для повернення ваших крипто активів у разі їхнього крадіжки.

У цій статті ми розглянемо кілька способів захисту криптовалюти та НФТ від крадіжки та пояснимо, чому варто витратити час на те, щоб належним чином захистити свої цифрові активи від крадіжки. Щоб дізнатися більше про криптовалюти, вивчіть основні питання, які має поставити кожен інвестор про криптовалюти, та останні подробиці про дикі коливання цін на біткоін.

Завжди дотримуйтесь двох основних правил безпеки паролів

Один із найпростіших способів захистити свої цифрові активи – це надійні паролі. В ідеалі ваші паролі повинні складатися щонайменше з восьми символів і включати довільні великі літери, цифри та інші спеціальні символи. Однак якщо ви можете зробити пароль довшим, вам слід це зробити, оскільки чим довший пароль, тим складніше його зламати, теоретично.

Якщо ви турбуєтеся про те, як запам’ятати всі свої довгі, складні та унікальні паролі, подумайте про використання менеджера паролів, який дозволяє просто та безпечно зберігати та використовувати ваші паролі в одному місці. Ми рекомендуємо вибирати менеджер паролів із зашифрованим сховищем та двофакторною автентифікацією для додаткової безпеки. Крім того, під час створення облікового запису ніколи не повторюйте свої паролі. Якщо один з ваших облікових записів буде зламаний, решта також буде під загрозою.

Якщо ви вже убезпечили свої активи і вирішили придивитися до торгових пар, то є сенс знайти надійну біржу та дослідити її можливості. Це допоможе вам отримати чудовий результат. Розпочати торгувати вже зараз можна на сайті https://www.bybit.com/uk-UA/.

About Post Author

web-guru