<strong>Чому обирають Українську універсальну біржу (УУБ)</strong>

Чому обирають Українську універсальну біржу (УУБ)

  • by web-guru |
  • Comments off

Хоча ринок електронних аукціонів виник не так давно, за пройдений час вже було продано сотні тисяч різноманітних лотів: від офісних столів до великих споруд. Торги ведуться через систему Прозорро.Продажі та акредитовані в ній торгівельні майданчики, такі як УУБ – Українська універсальна біржа. Тут знаходиться велика база аукціонів, на яких продаються різноманітні види майна будь-якої форми власності.

Завдяки УУБ можна швидко знайти необхідний лот (для цього є відповідний пошуковий фільтр), ознайомитися з його описом та подати заявку на участь. Для продавців користування цією платформою також дає багато переваг: майно можна продати швидко та по ринковій ціні. А все завдяки тому, що тут забезпечуються сприятливі умови для створення здорової конкуренції між покупцями, що на рівних умовах змагаються за цікавий лот. Наприклад, тут можна дізнатися про те, як проходить аукціон з продажу необробленої деревини https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-m-chernigiv-na-prozorrosale/.

Переваги УУБ для покупців

З появою цього електронного майданчику відпала необхідність в тому, щоб довго шукати потрібний товар на різноманітних сайтах. Тепер вся база лотів зібрана в одному місці. Для більш простого пошуку завжди можна скористатися пошуковим фільтром. Якщо потенційний покупець не може самостійно знайти потрібний йому лот, то в цьому йому допоможуть працівники біржі.

Умови для участі в торгах є прозорими та однаковими для усіх. Це значить, що тут можуть змагатися за лот на рівних умовах як звичайні громадяни, так і представники крупного бізнесу. Користуватися сайтом біржі дуже легко, так як її інтерфейс є зручним та інтуїтивно зрозумілим.

На УУБ також можна замовити послугу незалежної експертної оцінки майна. Всі тарифи є однаковими на усіх електронних майданчиках.

Так як на електронних торгах немає можливості побачити, хто саме зробив ставку, тут не буває домовленостей та хабарництва.

Переваги УУБ для продавців

Тут можна продати все за вигідною ціною, яка формується самим покупцями, що роблять свої ставки. Завдяки здоровій конкуренції формується справедлива ціна на товар. Для того, щоб продавець мав гарантію придбання товару покупцем, система збирає з учасників торгів гарантійні внески.

Створення та проведення онлайн аукціону на УУБ є безкоштовним для продавця.

Підписання угоди між переможцем аукціону та продавцем є безпечним, так як працівники біржі перевіряють документи обох сторін. Всі дані користувачів сайту захищені за допомогою інноваційної системи шифрування, тому особиста інформація не потратить в треті руки, як і електронні документи.

About Post Author

web-guru