Коли є сенс брати участь в аукціонах з арештованим майном

Коли є сенс брати участь в аукціонах з арештованим майном

  • by web-guru |
  • Comments off

Популярність електронних торгів дуже легко пояснюється лиш декількома тезисами. Перш за все, мова йде про зручність та прозорі умови участі в торгах. Це означає, що в кінці, кожен учасник має змогу ознайомитися з пропозиціями інших користувачів. Відповідно, якщо вибір був зроблений без чіткої обґрунтованості у кожного є можливість подати відповідну скаргу, що буде розглянута антимонопольним комітетом.

Окрім цього, всіх учасники ще й знаходяться в рівних умовах. Навіть більш досвідчені компанії можуть програти невеличким підприємцям, які вперше беруть участь в торгах. Це актуально в тих випадках ,коли мова йде про торги, де основним критерієм ставиться економічна складова.

Відповідно, хто робить найбільш вигідну пропозицію і стає переможцем в боротьбі за лот. При цьому, важливо, щоб всі учасники робили гарантійний внесок, який є обов’язковим для участі в сучасному форматі аукціонів. 

Це ж стосується і участі в аукціонах з арештованим майном, про які можна більш детально дізнатися, якщо перейти за цим посиланням https://aeaep.com.ua/information/pravyla-prodazhu-areshtovanoho-majna-shcho-zminylosia. На сайті асоціації біржових та електронних майданчиків ви можете більш детально ознайомитися з важливою та корисною для вас інформацією, яка допоможе вам спростити участь в торгах й отримати ще більші шанси на перемогу.

Хто може бути зацікавлений в участі в торгах арештованим майном

В цій ситуації багатьох відлякує саме формулювання “арештоване майно”. Насправді ж, мова йде про певні об’єкти або предмети, які були конфісковані на користь держави внаслідок невиконання свої зобов’язань з іншої сторони.

Відповідно, мова йде про абсолютно прозоре майно, яке можна отримати за ціною, яка є набагато нижчою від ринкових показників.

Не дивно, що в таких торгах зацікавлені всі, а саме:

  • Фізичні особи – це можуть бути звичайні люди, які хочуть придбати недорогу електроніку або транспортний засіб;
  • Невеличкі підприємці – тут мова йде про компанії, які лише починають свій шлях в бізнесі та зацікавлені в отримані певного майна за невеликою вартістю;
  • Великі корпорації – вони зазвичай беруть участь в торгах, де на лот виставляються якісь серйозні складські приміщення, нерухомість й тому подібні об’єкти.

Тому, якщо мова йде про арештоване майно, варто пам’ятати про те, що ці лоти є дійсно цікавими й брати в них участь інколи більш ніж доцільно.

About Post Author

web-guru