Коли в Україні розпочнуть продавати землі

Коли в Україні розпочнуть продавати землі

  • by web-guru |
  • Comments off

В 2021 році стартує ринок продажу українських земель. Про це стало відомо в минулому році, а погляди як політиків, так і громадян розділились на два табори. Перші вважають, що це знищить нашу країну та призведе до тотальної покори іншій державі. А другі вважають, що процедура продажу допоможе покращити економічну ситуацію громадян, котрі не мали можливості продати свої землі.

Сьогодні ми не будемо вирішувати питання, хто саме правих д цих двох сторін, однак про процедуру продажу та її дату ми розповімо детальніше. Вся інформація, котру ми отримали є офіційною, вона підтверджена не лише надійними інформаційними джерелами, як, наприклад, Megasale, а й офіційними законодавчими актами уряду нашої країни.

Старт ринку землі в Україні

Датою старту проведення торгів землею в Україні було призначено перше липня 2021 року. Ця дата узгоджена в постанові Кабінету Міністрів, яка була прийнята ще на початку 2020 року, а запропонована на прикінці 2019. Саме першого липня, громадяни України зможуть розпочати купувати землі площею до 100 Га. При цьому, приватні підприємства приєднаються до процедури лише в 2024 році, що обумовлено зниженням ризиків продажу всіх земель олігархам в один рік.

Вже влітку, процедуру буде запущено, а в якості адміністратора торгів буде виступати система Прозорро.Продажі, котра вже не перший рік надійно працює в Україні. Ця система не відповідає попередній, яку було закрито та введено мораторій. Відтепер, уряд дотримався вимог Європейського погляду та виконав їх рекомендації.

Нова процедура продажу та купівлі земель сільськогосподарського призначення буде працювати на користь державі, приватним власникам земель та покращить становище економіки країни. Оскільки вся процедура буде відкритою та включає обов’язкову сплату податків, лише чесні учасники будуть приймати участь у цих торгах.

Дізнатись більш детальну інформацію про роботу ринку землі в Україні, що стартує з 01.07.2021 року, можливо на сайті megasale.com.ua. Цей інформаційний портал володіє винятково достовірною інформацією, та в разі появи нових змін, ви першими дізнаєтесь про це.

Незважаючи на той факт, що процедура продажу земель вже оговорена на вищому рівні, вся ситуація може змінитись прийняттям нових законів. Такі зміни також будуть опубліковані на сайті інформаційного порталу, а щоб швидше отримувати новини ми радимо оформити безкоштовну підписку на Telegram канал, та групу у Viber.

About Post Author

web-guru