Котирування Української енергетичної біржі як ціновий орієнтир на природний газ

Котирування Української енергетичної біржі як ціновий орієнтир на природний газ

  • by web-guru |
  • Comments off

Українська енергетична біржа впливає на формування поточної вартості природного газу та нафтопродуктів. Згідно з рекомендаціями Міністерства економіки зміна вартості відбувається під впливом європейських біржових котирувань та котирувань УЕБ. Для розрахунку точної ціни використовують змінні показники в вигляді попередньої вартості, офіційних курсів гривні та інші фактори.

Особливості формування ціни енергоносіїв на УЕБ

Українська енергетична біржа користується принципами ліквідності під час формування вартості енергоносіїв. Спеціалісти регулярно проводять оновлення інструментів до світових показників.

Завдяки регулярним вдосконаленням платформи, процедура формування вартості не залежить від можливого корупційного впливу або регулярного підвищення вартості енергоносіїв. За участю УЕБ формується ціна на природний газ.

 У багатьох аналітичних агентств виникла цікавість щодо нової системи біржі. Спеціалісти дали неупереджену оцінку діяльності системи Прозорро та УЕБ.

Їм вдалося точно зазначити, що процес формування вартості сировини та природних ресурсів з допомогою Української енергетичної біржі заснований на принципах безпристрасності, об’єктивності та прозорості.

Точні значення біржових котирувань при встановленні вартості газу

Точну ціну природних ресурсів на основі якої виповнюється оптовий продаж визначають  з допомогою точних значень біржових котирувань. При цьому враховують біржові поточні ціни відносно конкретного ресурсу. Дані котирування враховують згідно з переоцінками, котрі проводять кожного календарного місяця.

Вартість кожного кубометру природного газу, який отримують громадяни країни, можна змінити під впливом деяких основоположних критеріїв. Ії комбінація допомагає отримати конкретну ціну. Серед основних характеристик, звертають увагу на:

  • 1.      Відмітку ринкової вартості протягом одного місяця.
  • 2.      Транспортування природного газу.
  • 3.      Націнку, яку встановлюють компанії, котрі поставляють ресурс.

Щоб дізнатися більш точну інформацію, необхідно зайти на сайт www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/. Також можна звернутися до спеціалістів. Вони дадуть точну відповідь на поставлені запитання та проконсультують з приводу особливостей котирування.

About Post Author

web-guru