Купівля заставного авто

Купівля заставного авто

  • by web-guru |
  • Comments off

При оформленні автокредиту або взяття великої грошової суми є можливість закласти свій автомобіль. Більшість позичальників використовують саме транспортний засіб в якості застави. Якщо сплата кредиту не буде проведена, транспорт пропадуть за допомогою системи «Прозорро.Продажі». Це дає шанс придбати автомобіль за привабливою вартістю.

При недотриманні боргових зобов’язань позичальником, банк отримує всі права на закладений автомобіль. Але для повноправного володіння майном необхідно звернутися в суд. Після оголошення про рішення передачі майна банку, він стає повним власником автомобіля. Після цього можливі два результати:

  1. Передача права витребувати борг іншому кредитору.
  2. Реалізація через інтернет-аукціон uub.in.ua, за допомогою системи ProZorro.Sale.

В більшості своїй, банки віддають перевагу другому варіанту, так як він дозволяє швидко реалізувати банківське майно, що сприяє погашенню заборгованості перед клієнтами банку.

Всі тонкощі продажу і оцінки вартості машин, котрі отримані лежать на судових приставах. В їхніх інтересах закрити справу в короткі терміни за допомогою їх швидкої реалізації. Банк також не прагне затягувати справу, так як час, що йде на пошуки самого вигідного пропозиції, грає проти нього. Причиною є те, що в цей час йому доводиться оплачувати утримання кошти.

Переваги покупки

Найголовніша перевага викупу заставного авто – низька вартість. При покупці автомобіля таким методом, можна заощадити в кілька разів. Таке, як правило, і приваблює багатьох покупців. Крім ціни існує кілька вигоди від даного способу. Основні з них:

  • юридично безпечна угода;
  • гарантія хорошого стану;
  • наявність преміальних машин за вигідною вартості.

Юристи, що працюють в банківській установі, відповідальна підходять до своєї роботи і досконально перевіряють її історію та документацію. Як наслідок, кінцеві документи і довідки автомобіля виявляються бездоганні.

Автомобілі, виставлені на таких платформах на продаж, в більшості своїй нові авто, які проходять обробку та обслуговування в сертифікованих автосервісах. Якщо для покупки транспортного засобу не вистачає частини суми, можна взяти її в кредит, заставивши паспорт на цей автомобіль. Зручність полягає в тому, що все це можна зробити в одне банку.

Процес придбання

При покупці таким чином вантажних або легкових автомобілів, оформлення буде складатися з наступних дій:

  1. Вибір вподобаного автомобіля в «Прозорро.Продажі» на сайті біржі.
  2. Реєстрація аккаунта на майданчику, що здійснює торговельну діяльність.
  3. Відправка заявки на участь в аукціоні на автомобіль, що сподобався.

Всі описані дії можуть бути проведені в системі Прозорро.Продажі. На ній є можливість оформлення передплати та отримання повідомлень з відповідними аукціонами на свій e-mail.

About Post Author

web-guru