<strong><em>На що варто звертати увагу при поданні скарги на результати тендера</em></strong>

На що варто звертати увагу при поданні скарги на результати тендера

  • by web-guru |
  • Comments off

Подання скарги на те, що замовник тендера обрав не зовсім зрозумілого підрядника, проігнорувавши більш економічно вигідні пропозиції – це нормальна практика. Деякі учасники про це не знають, за чого можуть регулярно зштовхуватися з подібною несправедливістю. Що стосується більш досвідчених компаній, то вони прекрасно розуміють як працює такий механізм. Відповідно, в таких ситуаціях є сенс спробувати оскаржити рішення, якщо ви маєте на це реальні підстави.

Почати варто з 18-ї статі. Що прописана в законі України про проведення публічних закупівель. Сам розділ досить цікавий та інформативний. В цьому ж законі ви можете знайти безліч корисної інформації, яка вам може допомогти. Що стосується подачі скарги, то тут також не обійтись без електронного майданчика, вибору якого все ще потрібно приділяти велику увагу. Сайт tender.uub.com.ua – це один з перевірених ресурсів, в надійності якого не може бути навіть мінімальних сумнівів.

Що потрібно брати до уваги?!

Почати варто з того, як взагалі створюється сама скарга. Важливо пам’ятати про те, що для цього потрібно ще створити реєстраційну карту, яка і надає реальну можливість запустити процес подання скарги на результати тендера.

Окрім цього, не варто забувати й про те, що для подачі такого оскарження потрібно внести певну суму. Відповідно, у вас на руках повинен бути відповідний документ, який буде доказом того, що кошти все ж таки були внесені.

Саме несплата за розгляд скарги є однією з основних помилок, яка не дає можливості цим заявкам бути розглянутими. Відповідно, отримати на них реальну відповідь в такому випадку не представляється можливим. 

Що стосується самої вартості, то зараз вона все ще досить висока і виглядає наступним чином:

  • 15.000 гривень – у випадку. коли мова йде про оскарження процедури по виконанню певних робіт;
  • 5.000 гривень – якщо мова йде про надання послуг або постачання певних товарів. 

Сама ж сплата надходить безпосередньо в державний бюджет країни. Окрім цього, варто брати до уваги ще один важливий момент – це дотримання всіх відведених для цього термінів. У разі порушення й цього пункту, ваша скарга також може бути відхилена і навіть не взята до уваги. Відповідно, всі ці моменти ви повинні прораховувати зарані й ні в якому разі їх не ігнорувати.

About Post Author

web-guru