НАРЕШТІ ПОЧНЕ ПРАЦЮВАТИ РИНОК ЗЕМЛІ

НАРЕШТІ ПОЧНЕ ПРАЦЮВАТИ РИНОК ЗЕМЛІ

  • by web-guru |
  • Comments off

Протягом багатьох років існування нашої країни велись дебати серед прихильників та противників функціонування вітчизняного ринку землі. Кожна сторона висувала свої вагомі доводи «за» та «проти». Через введення та регулярне подовження владою країни мораторію на продаж земельних сільгоспугідь ринок землі в нашій країні не був сформований належним чином.

Нарешті в 2020 році був здійснений прорив в даному напрямку та підписаний закон, що дозволяє громадянам вільне володіння своїми паями. Більша частка земель знаходиться в державній власності, тому такі землі можливо розглядати тільки з точки зору оренди. У приватних власників більше можливостей для дій зі своїми угіддями: вони можуть не тільки здавати в оренду свої паї, а й обмінювати їх та продавати.

Місце для реалізації землі

Електронна система Прозорро надає можливість проводити безпечні торги на площадках своїх партнерів https://sale.uub.com.ua/ru/news/aukciony-po-zemli-skoro-startuyutq-v-ukraqini.

Достатньо лише пройти досить просту процедуру реєстрації на порталі, і вам стане доступною безліч різнопланової корисної інформації. 

Кожен власник земельної ділянки має можливість детально ознайомитися з процедурою проведення земельних аукціонів, впевнитись в надійності системи та виключенні можливостей застосування шахрайських схем діяльності. Головне, надати вірно оформленні з юридичної точки зору документи та виконувати всі умови для якісного проведення аукціону.

Перед початком торгів потенційні покупці або орендарі в змозі особисто перевірити правдивість інформації, наданої продавцем, завдяки індивідуальному кадастровому номеру. Хоча перед оприлюдненням лоту спеціалісти майданчику прискіпливо розглядають документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку і не дозволяють торги при виявленні будь-яких порушень. 

З моменту оприлюднення відповідного закону в минулому році до початку його дії цьогоріч було достатньо часу, щоб всі майбутні оператори земельного ринку підготувалися до цієї події з усією відповідальністю. Напевно, за довгі роки очікування зацікавлені сторони врахували можливість виникнення багатьох нюансів та зробили свої розрахунки потенційної вигоди від такої діяльності та вже очікують старту продажів. 

Обгрунтоване рішення щодо початку дії земельного ринку сприятиме пожвавленню економіки України. Залишилось тільки дочекатись наступного етапу — розгляду питання про дозвіл продажу української землі іноземцям.

About Post Author

web-guru