<strong>Офіційна оренда землі через майданчики Prozorro</strong>

Офіційна оренда землі через майданчики Prozorro

  • by web-guru |
  • Comments off

Довгий час на продаж та оренду землі був введений мораторій. У 2019 році був затверджений законопроект, за яким запрацював ринок торгівлі земельними ділянками, які належали державі або приватним особам. Неможливість прозорого та чесного розподілу земельних паїв в селах ставила фермерів, усіх людей, що займаються сільським господарством на комерційній основі, в скрутне становище. Адже завдяки продажу/володінню значною ділянкою землі, будь-який банк, дозволить власнику взяти під нього кредит, за рахунок якого можна розширити бізнес, закупити необхідне обладнання, насіння, техніку.

Як відбувається процес земельних торгів Prozoro.Sale

Відсутність утиски селян, бюрократичної тяганини, домовленостей між можновладцями, можливість придбати землю за реальними, справедливими цінами, сприяє розвитку малого приватного бізнесу у сфері сільського господарства в Україні.

При проведенні процесу торгів, зайшовши в аукціон Прозорро, майбутнім учасникам варто заздалегідь звернути свою увагу на проведення кваліфікаційного відбору системою. Основні причини відхилення можливості участі в аукціоні Prozorro, відмова в проходженні кваліфікації:

  • трапляється так, що кваліфікаційні, а також комерційні параметри учасника можуть не збігатися з умовами торгів;
  • протягом усього часу, який замовник надає для збору та подання необхідної документації кандидат не робить те, що потрібно.

Таким чином, відбувається відмова від пропозиції кандидата з подальшим офіційно опублікованими роз’яснювальним документом замовника торгів. Оскаржити прийняте рішення кандидат може, відправивши запит своєму опоненту про причини відмови, з вимогою аргументованого, розширеного надання всієї документації по прийнятим рішенням.

Крім усього іншого, максимально спрощена процедура реєстрації та проведення торгів робить процес участі в аукціоні на майданчику прибутковим способом ведення бізнесу.

Як купити/орендувати ділянку з максимальною вигодою

Офіційна оренда, продаж землі на аукціоні Прозоро доступна на будь-якому майданчику акредитованого представника публічних торгів по всій Україні. Учаснику достатньо лише зареєструватися.

Необхідну допомогу в реєстрації, занесенні даних в систему нададуть менеджери-консультанти електронного майданчика. Крім цього, надається юридична консультація по вибраним об’єктам, а також необхідним для надання документам практикуючими фахівцями аукціону. 

Через аукціони Прозорро можна не лише купувати земельну ділянку, але й інші товари, такі як нафтопродукті або необроблена деревина. Деталі за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/tsina-na-kruglyak-vilh-v-ukraini-na-prozorroprodazhi/.

About Post Author

web-guru