Оренда через аукціони Прозорро

Оренда через аукціони Прозорро

  • by web-guru |
  • Comments off

Державна система аукціонів в Україні працює не один рік та користується попитом. Щорічно її можливості та кількість пропозицій зростають. Якщо раніше через неї можна було тільки купувати й продавати, то згідно з новим законодавством з лютого 2020 року держава почала здавати в оренду свої об’єкти через Прозорро.Продажі.

Інших варіантів не буде. Тобто кожен, хто бажає орендувати державну власність, зможе зробити це через акредитований майданчик системи Prozorro. Деталі за посиланням: sale.uub.com.ua.

Користь від оренди через аукціони

На сьогоднішній день ситуація така, що про можливі приміщення під оренду знає дуже обмежене коло людей. Це зменшує шанси знайти ідеальний для себе варіант. З 2020 року Закон зобов’язує здавати нерухомість виключно через публічні торги.

В Україні оренда приміщень – це дуже велика проблема. З нею стикається практично кожен власник бізнесу, якому потрібно організувати кав’ярню, дитячу кімнату, магазин, салон краси, тощо. Знайти список всіх можливих державних об’єктів для цих цілей майже неможливо.

З переводом оренди у систему Прозорро проведена повна інвентаризація державного майна. Кожен об’єкт нерухомості внесений в єдину базу. Наявність єдиного електронного реєстру створює сприятливі умови для всіх підприємців, які хочуть орендувати майно.

Як взяти об’єкт в оренду

Всі торги державної системи проводяться через комерційні майданчики. Тому, щоб стати орендарем треба в першу чергу пройти реєстрацію. Після цього через фільтри потрібно вибрати місто, в якому потрібен об’єкт, дали стануть доступні до перегляду всі актуальні лоти. Якщо щось зацікавило – потрібно подати заявку.

В оренду можна брати складські приміщення, комерційні та вільного призначення (тобто орендар зможе використовувати його як для комерційної діяльності, так і не комерційної). 

При реєстрації у користувача з’являється особистий кабінет, через який оформляється участь у тому чи іншому аукціоні. Після цього потрібно внести гарантійний внесок, розмір якого вказано в описі лота. На момент початку електронних торгів обов’язково бути онлайн, щоб подати свою фінансову пропозицію. Для кожного учасника є 3 кола, в яких можна робити ставки. На кожну ставку є 3 хвилини. Тому потрібно заздалегідь продумати розмір ставок та свій бюджет, який можна витратити на оренду приміщення.

Виграє той, хто зробить найвищу ставку. Про це буде повідомлено через особистий кабінет, крім цього результати торгів публічно вивішуються на сайті електронного майданчика. Далі у переможця буде визначений термін, щоб оплатити оренду. Після цього укладається договір оренди.Через аукціони Прозорро.Продажі можна не тільки орендувати державне майно, але купувати різноманітне майно, у тому числі арештоване. Більше інформації за посиланням: https://sale.uub.com.ua/news/yak-kupyty-areshtovane-majno-v-systemi-prozorro-prodazhi.

About Post Author

web-guru