Персональний кабінет на УУБ

Персональний кабінет на УУБ

  • by web-guru |
  • Comments off

Можливість входу в єдиний блок «Аукціон» відкривається для всіх учасників, які зареєструвалися на ресурсі Прозорро через платформу для авторизації Української універсальної біржі. Спеціаліст сайту створює для кожного учасника окрему інтернет-сторінку. Крім того адміністратор відповідає за підключення учасника до неї і робить доступними для учасників відомості про кількість підключень і IP- адрес, з якого місця розташування проходить сигнал про підключення з веб-сторінок. За допомогою цього методу учасник може контролювати несанкціоноване підключення з власного профілю. Іншим користувачам адміністратор платформи дає можливість входу в загальну сторінку, де немає функції створення пропозиції ціни.

Нюанси проведення торгів на авторизованих цифрових платформах

Торги на платформі Української електронної біржі приходять безперервно. Під час початку процедури сервісу надається доступ до веб-сторінки торгу, щоб далі дати всім учасникам можливість входу до програми аукціону. У веб-сторінці розміщені нижченаведених інформативні дані:

  • номер торгу; 
  • об’єкт закупівлі; 
  • код учасника, який забезпечує конфіденційність участі в процедурі; 
  • стартова ціна від будь-якого з учасників або стартова наведена вартість (коли замовник застосовує нецінові фактори оцінки); 
  • термін до старту аукціонною процедурою або кроку певного учасника.

Пауза в п’ять хвилин в системі буде оголошена відразу після початку торгу. Далі автоматом здійснюється оголошення 1 кола аукціону. Учасники в будь-якому колі має право зменшити свою ставку на число, яке еквівалентно 1 кроку торгу (незгірш від), визначеної замовником. Механізм зміни ціни встановлюється від пропозиції з найбільшим пропозицією ціни до пропозиції з найнижчою вартістю та пропозицій з аналогічними цінами (з них підбирається лише перше, яке надійшло в продовженні 2 завершальних хвилин).

Коли вибір був виконаний учасником раніше, система державних закупівель дозволяє внести свої корективи до завершення відведеного часу. У тій ситуації, коли в продовженні 2 хвилин поспіль не виявляється ніякого дії від учасника, то система бере до уваги його останню ставку і дозволяє зробити свій хід іншому учаснику.

Оголошено наступного кола виконується системою державних закупівель потім, як всі учасники роблять свої ставки в минулому колі. 2-хвилинну перерву проводиться між раундами.

Будь-аукціон укладає три аукціонних кола. Вони здійснюються за аналогічними правилами.

Як розпочати аукціон?

Для того, щоб почати участь у аукціоні з цифрових моделей прямо зараз, не відкладаючи це у довгий ящик, краще віддати перевагу інноваційній системі Prozorro. Вона вирізняється своєю якістю, відкритістю, є свідомо розроблені, навчальні матеріали для всіх клієнтів. Ними можуть користуватися всі бажаючі почати отримувати електронні аукціони.

Але потрібно пам’ятати про один важливий момент: неможливо розпочати пошук тендерів через систему Prozorro, брати участь в організованому тендері. Це пов’язано з відсутністю цієї важливої ​​функції порталу. Як же тоді правильно вчинити? Для цього вам потрібно зареєструватися, спочатку на сайті, котрий працює з системою.

Для прийняття дійсно правильного рішення є можливість оцінити перспективи та перевагу української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/ru/news/poryadok-provedennya-zemelqnyh-torgiv-na-majdanchyku-uub для торгівлі. Саме вона дає гарантії відкритості та актуальності торгів. Prozorro дає можливість організовувати, публікувати тендери в режимі реального часу, обмінюватися наявною інформацією та документами між учасниками.

Для успішних та енергійних клієнтів в даний час бездоганно підходить певна платформа з величезною кількістю позитивних відгуків та ідеальною репутацією. ЇЇ називають Українською універсальною товарною біржею. З процедурою реєстрації легко і швидко впоратися. При бажанні є можливість рекомендувати відповідний сайт своїм друзям і знайомим, які зацікавлені в ефективній торгівлі.

Щоб не упустити оцінку у виборі сайту для реєстрації, краще ознайомитися з існуючими рекомендаціями системи Prozorro. Після цього можна починати енергійний пошук нових джерел інформації.

Для повного переліку всіх основних сайтів, акредитованих у системі Prozorro, які займаються електронними закупівлями, є можливість знаходити інформацію про офіційний домен у спеціальних розділах. Клієнти можуть публікувати інформацію та всю відповідну документацію на обраному ними акредитованому сайті.

About Post Author

web-guru