Початок роботи з криптовалютою

Початок роботи з криптовалютою

  • by web-guru |
  • Comments off

Стрімке та раптове зростання криптовалют важко ігнорувати. Цей новий клас активів відкриває цілу низку можливостей, викликаючи інтерес багатьох інвесторів як спосіб покращення та диверсифікації портфелів. Він також має значні ризики, які спостерігачі ринку мають повністю усвідомити.

Що таке криптовалюта?

Криптовалюта, яку зазвичай називають «крипта», хоча вона може служити і для інших цілей, є децентралізованими цифровими коштами, що використовують технологію блокчейн для здійснення однорангових платежів. Криптовалюти, такі як біткоін, створюються в процесі, званому майнінгом, в якому комп’ютерні потужності використовуються для вирішення складних математичних завдань, що зрештою призводить до створення фіксованої кількості віртуальних монет. Хоча багато криптовалют створюються одним і тим же способом, деякі інші можуть створюватися різними методами. Купити криптовалюту можна на біржі https://www.bybit.com/ru-RU/

Перша криптовалюта, Біткоін, була запущена в 2009 році і досі залишається найвідомішою цифровою валютою. Хоча біткоін займає близько двох третин ринку криптовалют, існує близько 10 000 альтернатив, таких як Ethereum, Tether, Binance Coin, Dogecoin та інші. Сьогодні деякі криптовалюти можна віднести швидше до валют, інші – до цінних паперів, а треті – до чогось середнього.

Децентралізована платіжна система

На відміну від долара США, криптовалюти не мають фізичної форми, не зберігаються у центральному місці та не керуються центральним органом. Блокчейн життєво важливий для децентралізованої природи криптовалют. Кожна криптовалютна транзакція записується в блокчейн — публічну бухгалтерську книгу, доступну іншим користувачам, і в ланцюжок додається новий «блок» з останніми транзакціями. У Біткоіні блоки відбуваються кожні 10 хвилин, але в різних криптовалютах по-різному. Існують тисячі копій файлу блокчейна на комп’ютерах у всьому світі, що робить його надзвичайно складним для зміни.

У той час як традиційні валюти використовують довірену третю сторону, таку як компанія кредитної картки або банк, для підтвердження наявності коштів для транзакції, криптовалюти покладаються на мережу комп’ютерів для підтвердження монет і транзакції. Метод, за допомогою якого конкретна криптовалютна мережа забезпечує дійсність транзакцій у цій мережі, відомий як механізм консенсусу.

Криптовалюта зародилася як децентралізовані цифрові гроші, які використовуються для здійснення платежів в інтернеті, хоча її застосування еволюціонувало. Але цей клас активів тільки зароджується, останнім часом він зробив великі кроки на шляху до зрілості на фінансових ринках. Відкрита торгівля різними криптовалютами вже зараз доступна на сайті https://www.bybit.com/uk-UA/. Якщо у вас є бажання долучитись до роботи з цим ринком, ви досить скоро можете отримати чимало якісних переваг.

About Post Author

web-guru