<strong>Що потрібно знати про крипто-трейдинг</strong>

Що потрібно знати про крипто-трейдинг

  • by web-guru |
  • Comments off

Крипто трейдинг – це спекуляція на русі цін цифрових валют, відомих як криптовалюти. Ви майже напевно чули про найвідомішу криптовалюту — біткоін. Хоча на момент запуску в 2009 році він практично нічого не коштував, за останні кілька років він привернув до себе велику увагу завдяки феноменальним стрибкам цін та значним падінням вартості.

Чому ж люди цікавляться торгівлею криптовалютами? Коли вони бачать, наскільки сильно біткоін виріс у ціні за останнє десятиліття, важко не купитися на галас. Крім того, той факт, що він цифровий і розглядається як революційний продукт, що бореться проти центральних банків, може зробити його цікавішим, ніж традиційні активи. Однак торгівля криптовалютами не така прекрасна, як може здатися. Існує безліч мінусів, які можуть бути дорогими навіть для досвідчених трейдерів, не кажучи вже про новачків. Втім, кожен може спробувати торгувати на https://www.bybit.com/kk-KZ/

Чи підходить вам торгівля криптовалютами?

Ще у 2014 році американський магнат Уоррен Баффетт сказав своїм акціонерам, що інвестує лише у «прості підприємства», бо «якщо там багато технологій, ми їх не зрозуміємо». Це здорове правило, якому потрібно слідувати, чим би ви не хотіли торгувати: переконайтеся, що ви розумієте, як це працює. Криптовалюта за своєю природою неймовірно складна. По-перше, вам необхідно розібратися в мінному полі технології блокчейну, щоб почати розбиратися в тонкощах цього активу. В іншому випадку ви можете пропустити життєво важливу новину про блокчейн, яка переверне ринок з ніг на голову, а це жахливе становище, в якому можна опинитися.

Забудьте про FOMO — криптовалюти дуже складні

Якщо ви трейдер-початківець, то, ймовірно, немає нічого складнішого, ніж криптовалюта. Але, незважаючи на це, FOMO неймовірно важко позбутися. Багато людей чують про те, що криптовалюти перетворюють звичайних людей на мільйонерів, і навіть якщо вони нічого про це не знають, вони бояться упустити шанс зробити це і своєю історією. Насправді все не так просто, і вплутуватися в цю справу набагато ризикованіше, ніж ви, мабуть, думаєте.

Не кажучи вже про те, що, будучи новачком, ви витратите час на навчання торгівлі, то навіщо ж налаштовувати себе на невдачу, приступаючи до торгівлі на одному з найскладніших і нестабільних ринків? Натомість ви можете вибрати ряд ринків, які можуть бути не менш цікавими, але набагато доступнішими.

З іншого боку, торгівля криптовалютами справді відкриває перед кожним користувачем чимало опцій. Використовуючи цей сайт https://www.bybit.com/uk-UA/, почати торгувати може кожен. Сучасні крипто майданчики можуть виявитися виключно простими у використанні, тому всі можуть почати працювати з ними вже зараз. У перспективі це може принести вам відмінний результат і допоможе знайти нові джерела прибутку, яких у криптовалютному світі чимало.

About Post Author

web-guru