Що вам потрібно знати про проведення відкритих тендерів

Що вам потрібно знати про проведення відкритих тендерів

  • by web-guru |
  • Comments off

Відкритий тендер – це одна з найбільш популярних процедур, якщо мова йде про державні закупівлі. Не секрет, що торги можуть бути закритими, одноетапними, двоетапними й так далі. При цьому, саме відкритий формат має велику кількість переваг, які можна вважати досить вагомими.

Для того, щоб стати учасником, який має бажання отримати державне замовлення, потрібно для початку знайти електронний майданчик. Це ж може бути сайт tender.uub.com.ua, що давно встиг себе зарекомендувати в цьому напрямку. Окрім даного ресурсу в ProZorro можна знайти ще близько 10-ти сервісів з акредитацією, які ви можете розглянути та обрати для себе найбільш оптимальний варіант.

Про які цікаві моменти йде мова?!

Все ж, почати варто з найбільшої переваги – це можливість взяти участь в тендері всім постачальникам. Якщо в закритих тендерах це можуть зробити лише спеціально запрошені компанії, тут діє трішки інший принцип.

Навіть якщо мова йде про компанію, яка була створена декілька місяців назад, вона також має право стати учасником тендеру. Головна умова – це правильне оформлення та подача заявки на розгляд.

Сам же тендер проводиться самою державною (комунальною) установою, або ж певним уповноваженим організатором, якому було доручено це завдання. Основний документ, який використовується в цьому процесі – це конкурсна документація. Саме в цьому документі прописано те, як проходить вся процедура, які основні вимоги до проведення закупівель, як правильно визначати переможця й так далі.

Варто зазначити, що всі заявки повинні бути оформлені згідно з вимогами цієї ж документації. Більш того, сама заявка обов’язково подається в конкретний відрізок часу. Важливо, щоб цей термін не був затягнений, тому, що заявка вже не буде розглядатися. Відповідно, затрачений постачальником час буде даремним.

До переваг саме такого формату тендеру можна сміливо віднести такі моменти, як:

  • Прозорість процедури;
  • Рівні умови для всіх учасників;
  • Можливість ознайомитися з результатами торгів та пропозиціями інших учасників.

Що стосується пошуку цікавих відкритих тендерів, то це потрібно робити безпосередньо на вашому електронному майданчику. Як вже згадувалося раніш, вибір такого сервісу – це вже ваша прерогатива й ви можете приймати такі рішення самостійно. Єдиний обов’язковий критерій до електронних майданчиків – це акредитація в ProZorro.

About Post Author

web-guru