Торги в системі Прозорро.Продажі

Торги в системі Прозорро.Продажі

 • by web-guru |
 • Comments off

Інтернет-аукціони – це перспективна можливість продажу круглої деревини, що дає поштовх до формування ринку будівельної та паливної сировини. Сучасні Інтернет-сайти uub.in.ua зробили аукціони доступними для всіх, хто хоче продати деревину або придбати її в радгоспах.

Чому брати участь в аукціоні?

Продаж деревини на веб-сайтах розпочався у 2016 році, коли на ринок вийшло державне та комунальне майно. Лісогосподарські підприємства отримали можливість виставити на аукціон дерево, яке було зрубане та спиляне в процесі роботи. Публічність та прозорість транзакцій гарантується електронною системою — будь-які дії з товарами відстежуються і можуть бути оскаржені. Продажі швидкі та ефективні, і всі етапи можуть відстежуватися зацікавленими сторонами. Це забезпечує недоцільність незаконних виплат та корупції.

Як зробити ставку?

Prozorro.Sales – офіційний веб-сайт аукціону з продажу круглих лісоматеріалів, де вам потрібно зареєструватися для участі. За підтримки посередницьких платформ замовники можуть купувати сировину у затверджених урядом лісозаготівельних компаній.

Особистий кабінет на веб-сайті біржі містить інформацію про поточні угоди, відразу є можливість приєднуватися до них, негайно подаючи заявку, або відстежувати їх розвиток.

Після проведення аукціону перевіряється кожна документація, що забезпечує безпеку процесу. Усі торгівлі є відкритими та чесними.

Будь-яка фізична особа, громадянин чи підприємство України може зареєструватися, продати та здійснити покупки на Інтернет-біржі з продажу необробленої деревини. Для цього потрібно зробити такі кроки:

 1. Зареєструйтеся.
 2. Ввійдіть у кабінет.
 3. Ознайомтеся з правилами торгів та продажу деревини.
 4. Перегляньте доступні пропозиції.
 5. Віддайте перевагу відповідній партії.
 6. Подати заявку на участь в аукціоні.
 7. Зробіть ставку.
 8. Пройдіть кваліфікацію.
 9. Зачекайте до кінця аукціону та укладіть договір, якщо ви виграли.

Біржа пропонує тверду деревину, промислову, хвойну та круглу деревину, тирсу та відходи переробки, а також паливну деревину.

About Post Author

web-guru