<strong><em>Вимоги для участі в земельних торгах в ПроЗорро</em></strong>

Вимоги для участі в земельних торгах в ПроЗорро

 • by web-guru |
 • Comments off

Земельні торги – це чудова можливість для організацій та компаній придбати територію для ведення на ній певного господарства за доступною ціною. Враховуючи той момент, що продаж сільськогосподарських ділянок повинен здійснювати з врахуванням діючих законів, подібні оголошення краще шукати саме з використанням системи ПроЗорро.

Відкритий ринок землі, що був запущений ще в 2021-му році має досить багато норм, яких потрібно дотримуватися. Один з важливих пунктів – це гарантування прозорості процедури та її проведення у відкритому форматі. Користувачі, які зацікавлені в тому, щоб отримати таку землю, повинні враховувати цей момент і виконувати всі основні вимоги, що є обов’язковими для участі в торгах.

Ви маєте чудову можливість переглянути повний перелік оголошень з земельними ділянками тут https://sale.ueex.com.ua/ru/news/zemelqni-torgy-startuyutq-nezabarom-na-majdanchyku-tov-ueb. Українська енергетична біржа надає великий перелік лотів, які можна зручно сортирувати за якимись власними критеріями. 

Що стосується обов’язкових вимог, без яких ви не зможете стати повноправним учасником та претендентом на перемогу в торгах, то до їх числа можна віднести:

 • Сплата реєстраційного внеску – виконання цього пункту є обов’язковим і всі учасники зобов’язані вносити певну суму за те, щоб отримати дозвіл на участь в торгах. Варто зазначити, що розмір самого внеску напряму залежить від того, про яку суму в лоті йде мова. Відповідно, чим більшою буде вартість земельної ділянки, тим більше буде сам внесок;
 • Гарантійний внесок – основне завдання даного пункту полягає в тому, щоб організатор процедури був впевнений в тому, що учасник дійсно зацікавлений в тому, щоб виконувати умови договору. Тобто, якщо користувач зробив найбільш економічно вигідну пропозицію на лот з продажом земельної ділянки, то він повинен сплатити повну вартість цього об’єкту;
 • Тендерна документація – ще одна важлива умова, яка включає до себе багато додаткових пунктів. До цього пункту відносяться відповідні документи з підтвердженням проведених транзакцій, довідки, ліцензії й тому подібні папери, які можуть вплинути на шанси учасника;
 • Укладання договору – це вже один з остаточних етапів, коли вже відомий переможець і сторонам залишається лиш узгодити всі моменти і затвердити це на юридичному рівні. Тут важливо брати до уваги той момент, що підписання угоди повинно проводитися з врахуванням часових рамок. 

Це стосується не лише участі в аукціонах з продажу земельних ділянок, але й інших напрямках з прозорими закупівлями. 

Важливим завданням для кожного користувача є вміння правильно підходити до питання ознайомлення з вимогами та умовами. Це означає, що потрібно не ігнорувати основні поради й робити все, опираючись на рекомендації фахівців.

Як визначається рейтинг міст в ПроЗорро. Продажі

Частота використання системи ПроЗорро для участі в торгах поступово зростає і це стосується всіх українських міст. Є ж окремі випадки, коли в окремих регіонах дана система є ще більш популярною і кількість процедур, які проводяться протягом одного року, може бути значно більшою.

Говорячи про реальні приклади таких міст, можна звернути увагу на показники, які демонструють:

 • Київ;
 • Львів;
 • Маріуполь;
 • Чернівці;
 • Біла Церква.

Саме в цих містах останнім часом проводиться найбільша кількість аукціонів та закупівель з використанням системи ПроЗорро.

Зауважимо, що формування подібних рейтингів проходить не лише на основі кількості самих аукціонів. Є декілька основних показників, які беруться до уваги та на основі яких і проводяться подібні розрахунки:

 • Рівень економічної активності – до цього пункту можна віднести дохід, що отримується від проведення всіх аукціонів за поточний період та їх кількість. Також, додатковим пунктом є показник зросту ціни, що відбувається в процесі проведення самого аукціону.
 • Сучасні аналітичні показники – як приклад, можна привести малу приватизацію, реалізацію права на оренду, надання права на вимогу по кредитам та інші напрямки, які можна віднести до числа реформаторських.

Ці моменти є справді цікавими та корисними, тому їх також можна брати до уваги.

Найбільш популярні породи необробленої деревини в ПроЗорро

Сучасний формат електронних закупівель в ПроЗорро дає чудову можливість купувати не лише товари, але й державні ресурси.

Прикладом тому є деревина, яку можна купувати в великих обсягах, самостійно обираючи якість, розміри та породу.

Що стосується питання найбільш популярних порід, то це:

 • Дуб;
 • Сосна;
 • Вільха;
 • Ясен;
 • Граб.

Зазвичай, самі ці типи деревини частіше за все використовуються в сфері будівництва, при виробництві меблів та в інших напрямках.

About Post Author

web-guru