Як бути в курсі змін на офіційних товарних біржах

Як бути в курсі змін на офіційних товарних біржах

  • by web-guru |
  • Comments off

Після того як було введено нові правила проведення державних закупок, актуальність питання користування офіційними майданчика Прозорро виросла. На ринку бірж почали з’являтись нові особи, які намагаються зацікавити учасників своїм сервісом. Для того щоб дізнатись про всі їх переваги, організатори створили сайти та постійно наповнюють їх контентом.

Однак, дуже часто інформація, котра публікується на сайтах має вузький напрямок та не всім може бути корисна. Для того, щоб отримувати виключно актуальну та загальну інформацію щодо змін в законодавстві та на ринку біржа взагалі, було створено Асоціацію «Біржових та електронних майданчиків». На сайті цього сервісу завжди публікуються останні новини та актуальні питання, які вирішуються на державному рівні.

Як потрапити на сайт Асоціації «Біржових та електронних майданчиків»

Для того, щоб дізнатись всі актуальні новини, достатньо перейти за посиланням aeaep.com.ua. Після цього користувач потрапить на офіційний сайт Асоціації та матиме можливість ознайомитись із його функціями.

Що корисного є в Асоціації

Серед можливостей, які надає Асоціація варто виділити можливість переглянути актуальний список бірж, котрі працюють на території України офіційно та яким варто довіряти. Станом на 2021 рік, в Асоціації зареєстровано близько 36 українських бірж, котрі забезпечують проведення електронних торгів на різни ринках купівлі та продажу.

Окрім того, на сайті публікуються загальні корисні статті із новинами, які стосуються роботи не тільки Асоціації, а й бірж в цілому. Нерідко побачити цікаві інтерв’ю із відомими політиками країни, котрі пояснюють ситуацію навколо продажу земель, енергоресурсів тощо.

На сайті розміщено інформацію з інструкціями для адміністрації бірж, стосовно приєднання до складу Асоціації. Це надає низку привілеїв, зокрема:

  • Отримання правової та методичної допомоги від адміністрації Асоціації;
  • Підтримка у будь яких ситуаціях діяльності з боку інших учасників;
  • Доступ до бази даних Асоціації, яка знаходиться у закритому доступі.

Таким чином, можна зробити висновок, що Асоціація «Біржових та електронних майданчиків» це спеціально створений сервіс для провідних товарних бірж України, де вони можуть обмінюватись досвідом, отримувати допомогу та поради від колег по напряму.

Враховуючи прогрес та швидкість зростання популярності товарних бірж, актуальність приєднання до Асоціації буде лише збільшуватись, тому варто поквапитись та приєднатись до числа бірж, які входять до числа її учасників.

About Post Author

web-guru