<strong>Як придбати технічну деревосировину на Прозорро</strong>

Як придбати технічну деревосировину на Прозорро

  • by web-guru |
  • Comments off

Вигідно купувати та продавати лісосировину різного сорту та призначення рекомендується на відкритих онлайн майданчиках. Державні установи, комунальні підприємства, органи місцевого самоврядування повинні купувати товари, сировину та послуги в електронній системі державних закупівель ProZorro Sale. Придбати сировину та іншу продукцію за зваженими цінами також можуть і комерційні структури, підприємці. Отримати актуальну інформацію про оголошені аукціони лісогосподарств можна на платформі Прозорро чи акредитованих партнерському майданчику — Товарній біржі «Українська Енергетична Біржа».

Особливості продажу та використання техсировини для ВТП

Деревина використовується для різних потреб. Технічна дерево сировина для внутрішньо-технічних потреб найчастіше замовляється промисловими підприємствами. До деревини ВТП відносять сировину хвойних чи листових порід зі значними дефектами, непридатну до виготовлення якісного брусу, дощок чи інших заготовок з дерева. До таких дефектів відносяться: велика кількість сучків, наявність гнилі чи трухлявих ділянок, викривлення стовбуру та гілок, високий радіаційний рівень деревини, хімічні забруднення чи інші невідповідності санітарним нормам.

Крупні лісові господарства, річний об’єм прибутку яких перевищує 10 000 000 грн., реалізують свою продукцію на електронних біржах, в онлайн системі ProZorro. На державній системі закупівель можна продавати великі лоти (партії технічної деревосировини об’ємом від 150 м3 на суму вище 150 000 грн.). Продавець, який планує продавати лісосировину на відкритому майданчику Прозорро, публікує оголошення тендеру на закупівлю. Після внесення даних в електронну систему, інформація з’являється на офіційному ресурсі та на партнерських майданчиках. Дані про продаж технічної деревини та особливості електронних торгів можна отримати за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/tehsyrovyna-dlya-vtp-kupyty-na-majdanchyku-prozorro-prodazhi.

Переваги електронних операцій купівлі продажу лісо сировини

Кожен учасник електронних торгів отримує ряд переваг, ініціюючи чи приймаючи участь у відкритих аукціонах. Ініціатор (лісогосподарство) має можливість залучити максимум зацікавлених осіб, які можуть стати покупцями продукції та запропонувати вигідну ціну, яка формується попитом у цій ніші.

Які переваги отримують потенційні клієнти, приймаючи участь в електронних відкритих торгах:

  • Учасники можуть придбати деревну сировину від провідних лісових господарств України. В якості лотів виставляється продукція різного сорту та призначення. Технічну деревину ВТП можна придбати за справедливою ринковою вартістю.
  • Закупівля лісу через відкриту державну систему відповідає всім вимогам законодавства, тому угоди, укладені через біржу, є законними і пройдуть всі перевірки.
  • Процедура участі в електронних торгах дуже зручна. Можна приймати участь в аукціоні, не виходячи з дому чи офісу. Крім того, всі операції є прозорими та доступними для учасників даного торгу. Дані про учасників, їх пропозиції та переможця фіксуються у системі і залишаються там (їх не можна видалити чи відкоригувати).
  • Кожна із сторін зобов’язана виконувати умови тендеру. Якщо якась із сторін не виконує умови чи не має змоги внести оплату за лот чи виконати інші умови контракту, така угода буде вважатися недійсною. У випадку розірвання угоди проводиться новий аукціон. 

Для отримання актуальної інформації про тендери та відкриті торги реєструйтеся на онлайн ресурсі ТБ УЕБ. Розсилка новин відбувається на електронну пошту чи зручний месенджер.

About Post Author

web-guru