Як проводяться аукціони для учасників?

Як проводяться аукціони для учасників?

 • by web-guru |
 • Comments off

Для клієнтів в Прозорро до продажу публікуються вельми цікаві об’єкти і відповідно придбати його можна за прийнятними цінами. Тут, як і в кожному справжньому природному процесі, можуть виникнути різні обставини. У якийсь момент остаточна вартість продажу на аукціоні виявляється значно нижче розцінок ринку, а в якийсь момент ціна злітає в багато разів у порівнянні з початковою собівартістю.

Що слід виконати, щоб брати участь в аукціонних продажах Прозорро:

 • вибрати той актив продажу, який вас зацікавив, з усіма відомостями про нього ви можете ознайомитися також і на легальному сайті Прозорро;
 • ознайомитися з активом і умовами реалізації, а також початковою вартістю;
 • підібрати підходящу для вас онлайн платформу з числа акредитованих і розміщених на домені Prozorro;
 • пройти реєстрацію на ній;
 • виявити бажання брати участь в певному торзі, і направити відповідну заявку зі свого цифрового особистого кабінету;
 • провести кваліфікацію учасника;
 • сплатити початковий внесок (якщо це передбачено умовами торгу);
 • брати участь в аукціоні;
 • стати його переможцем, якщо вам прийнятна вартість, яка почне утворюватися в момент аукціону;
 • сплатити решту суми і оформити всі папери на перехід активу до вас.

Публічність процедури і виключення корупційних схем забезпечує системі інтерес від простої людини або керівника бізнесу. Так можна здійснювати прибуткове інвестування.

У Прозорро молоде обличчя, це результативна і досить зручна система. Саме такими повинні бути всі проекти держави. Особливо це торкається прозорість і загальнодоступність, що значною мірою зменшує ризик прихованих схем, лобіювання та корупції. Паралельно сама система безперервно розвивається і не стоїть на місці.

Комфорт застосування УУБ

Процедури впровадження за підтримки платформи Prozorro здійснюються через домен УУБ – це шанс для кожного знайти найкращий продукт за прийнятною вартістю. Участь в аукціоні чи тендері – це процедура на сайті, яка проводиться на загальнодоступних умовах. Кожен громадянин має право взяти в ньому участь, створити профіль, а також ознайомитися зі списком пропозицій з платформи електронної комерції (пошук за допомогою фільтрів).

Зручність використання домену Української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/news/yak-vygraty-aukcion-na-orendu-zemli-na-majdanchyku-prozorro-sale не можна переоцінити, оскільки віна не тільки забезпечує доступ до великої кількості різних лотів, де є можливість знайти прийнятний варіант, який можна використовувати у повсякденному житті, торгівлі та виробництві, але також:

 1. Надає клієнтам та продавцям відповідний рівень послуг – консультації юристів, а також ймовірність звернення до експертів з будь-якого питання, що виникло.
 2. Надає функцію розсилки, дозволяє підписатися на розділ, який вас турбує, і отримувати найновіші повідомлення поштою, якщо у джерелі публікуються нові, можливо захоплюючі, лоти.
 3. Всі процеси здійснюються в режимі реального часу – вам не потрібно бути фізично на аукціоні або шукати та брати документи кудись – електронний тип взаємодії дає вам право бути там, де ви хочете, і водночас стежити за того, що відбувається.
 4. Гарантується таємниця всіх учасників, а також гарантія нерозголошення персональних даних – це ваш спокій і відсутність будь -яких ризиків, все це завжди є пріоритетом для УУБ;
 5. Забезпечення безпеки – процес передбачає архів продажів в Україні та інші ключові документи, які гарантують відкритість процедур, кожна документація вивчається юристами, які надають підтримку учасникам від реєстрації до виконання контракту. Крім того, біржа дає гарантії вигідної вартості та здорової конкуренції – все відкрито та об’єктивно.

Ставка збільшується чи зменшується?

Ви маєте право брати участь в аукціоні за збільшення або зменшення вартості – в голландському або англійському аукціоні. Формат з Великобританії використовується досить часто, голландський – не поширений.

Голландський формат має вищу базову ціну з подальшим скороченням витрат. Крок ціни повинен відображатися в інформації про лот. За підтримки джерела УУБ є можливість розкрити тендер на будівництво будівель та споруд, який вас хвилює. Онлайн-торги не дозволяють брати участь у програмі неофіційних лотів (товарів) та ігнорувати учасників, що продають товар чи послугу – про шахрайство зовсім мови не йдеться.

Швидкість завжди цінується, в результаті чого величезна кількість фірм та холдингів вибирає партнерство з УУБ. Деякі джерела потрібно завантажити, щоб використовувати, але УУБ – це платформа, яку можна використовувати в режимі реального часу, а це означає, що за відсутності завантажень та непристойної втрати часу на участь у тендерах, тендерах, закупівлях та виконанні контрактів, виконайте пошук за кожним джерелом найкращих пропозицій.

About Post Author

web-guru